Michael Sellers, Managing Director

040-22 76 32  | 0736 843 ​009

michael@malmoflygfrakt.se 

Operations Manager - vakant 

Josefine Sanguin, HR- & Ekonomiansvarig

040-22 76 36  | 0706 707 ​636

josefine@malmoflygfrakt.se

Gustav Johansson, Kvalitet- & Miljöansvarig

010-505 00 49  | 072-306 64 07

gustav@ensucon.se

Joakim Rosengren, Teamleader Freight Office Front desk / Tull

040-22 76 34

joakim.rosengren@malmoflygfrakt.se

Carolina Lawrence, Teamleader Key Account & Trucking dept

040-61 51 241 | 0739 815 009

carolina.lawrence@malmoflygfrakt.se

Jeanette Perleryd Andersson, Fakturering

040-22 76 35

jeanette@malmoflygfrakt.se

MFT Kontor / Växel

040-22 76 30

mft@malmoflygfrakt.se

MFT Terminal 040-22 76 40 

​Tel: +46 40 22 76 30

Malmö Flygfraktterminal

Bronsåldersgatan 4

​213 76 Malmö

Mån – Tors: 06.00 – 22.00

Fre: 06.00 - 24.00
Lör: 06.00 – 14.00
Sön: 15.00 – 21.00

Malmö Flygfraktterminal AB
Bronsåldersgatan 4
21376 Malmö
Tlf.: 040227630
CVR: 556061-7051
lasse.lindelow@malmoflygfrakt.se